שרותי מעבדה

החל מ- 250 ₪

הוצאה והכנסה על בסיס יומי של הכבל חשמל גורמת עם הזמן לשבירה או התרופפות של שקע טעינה במחשב הנייד ונוצר קצר בלוח, דבר שיוצר בעיות של טעינה, קצר חשמלי, מחשב לא נדלק או שהסוללה לא נטענת.
ב בלאנס מחשבים אנו מומחים באיתור ובתיקון תקלות במחבר כניסת חשמל ובכל מחשב שאינו נטען או נדלק. צוות טכנאי המעבדה בעלי ותק וניסיון ויכולת לתקן את כל סוגי התקלות ובעיות של השקע טעינה.
לכן אם שקע הטעינה שבור במחשב נייד ואין טעינת סוללה או המחשב לא נדלק, התקשרו אלינו לבירור ולהערכת הבעיה ולעזרה לפתרון התקלה במחשב, וקבלו הצעת מחיר לתיקון לפי דגם המחשב שלכם.

החל מ-  150 ₪

לוחצים על מקשים במקלדת וכמה מקשים לא מגיבים או שהם כותבים אותיות שונות או כפולות או שהמקשים נעקרו וחסרים מקשים.
ב בלאנס מחשבים אנו מומחים באיתור ובתיקון תקלות ובעיות של מקלדת במחשב נייד במהירות ובמחיר שווה, התקשרו לבירור בטלפון להערכת הבעיה ולעזרה לפתרון התקלה.

החל מ-  150 ₪

מחברים את המטען לשקע המחשב אבל לא קורה כלום המחשב לא נטען או המחשב מודיע מחוברת לא נטענת הסוללה לא נטענת למרות שהמחשב עובד וברגע שמנתקים את החשמל המחשב נכבה מיד.
בעיות טעינה במחשב נייד יכולות לנבוע מבעיה במעגל/צ’יפ טעינה בלוח האם או סוללה או מטען דפוק.
אצלנו ב בלאנס מחשבים אנו אנו מומחים באיתור ובתיקון תקלות טעינה במחשב נייד, התקשרו לבירור בטלפון להערכת הבעיה ולעזרה לפתרון התקלה במחשב.

החל מ- 350 ₪

הדיסק הקשיח הוא מוצר מכני המורכב מפלטות דיסק מגנטיות וראשי קריאה, עם הזמן נוצרים בדיסק הקשיח סקטורים פגומים (שטחים בדיסק אשר אינם כבר ניתנים לקריאה וכתיבה), דבר הגורם לדיסק הקשיח לעבוד בצורה איטית או אפילו לשבוק חיים ולא לאפשר גישה לחומר ששמור עליו.
אצלנו ב בלאנס מחשבים אנו מומחים בטיפול בשלל הבעיות והתקלות בדיסק הקשיח אשר מונע מכם לגשת אל החומר החשוב לכם או שגורם למחשבכם לנוע באיטיות בלתי נסבלת. אנו יודעים לחלץ בהצלחה את החומר והמידע שעל דיסק הקשיח ולהעביר את כל תכולתו לדיסק קשיח חדש, ובכך גם להציל את המידע שלכם. וגם להאיץ את המחשב נייד למהירות שבה אתם מצפים מהמחשב לעבוד.

החל מ-  200 ₪

עם הזמן המחשב צובר אבק ולכלוך, והמאוורר, שתפקידו לקרר את המחשב, נסתם ומתקלקל. הדבר גורם למחשב להתחמם לטמפרטורות גבוהות אשר משפיעים לרעה על המחשב על כל חלקיו, כגון: הסוללה, המעבד, המאוורר מתחיל להרעיש בצורה בלתי נסבלת ומרגיזה,.. דברים שפוגמים בביצועיו.
לכן אם המחשב שלכם מרעיש או מתחמם בצורה קיצונית עד שהמחשב נכבה פתאום או שהמחשב מודיע על טמפרטורה גבוהה, צרו קשר עם בלאנס מחשבים ומסרו את דגם המחשב וקבלו הצעת מחיר.

החל מ-  200 ₪

כשהמחשב נהיה איטי מאד הדבר מתסכל ומעצבן, הסיבה  יכולה לנבוע מכמה סיבות –  וירוסים או תכונות זדוניות אשר מנצלות את כוח העיבוד וסוחטות אותו או תוכנה שרצה ברקע ללא ידיעתכם או תהליכים שהשתבשו ומנצלים את מירב כוחם של המעבד והזיכרון ולא מותירים כוח עבודה למחשב או תקלה בדיסק הקשיח (כגון סקטורים פגומים בדיסק) אשר משפיעה לרעה על כל ביצועי המחשב נייד.

אצלנו ב בלאנס מחשבים אנו מומחים באיתור ובתיקון תקלות איטיות במחשב נייד וכל מחשב אשר נתקע ולא פועל בצורה שוטפת ומהירה. התקשרו לבירור בטלפון להערכת הבעיה ולעזרה לפתרון התקלה במחשב.

החל מ-  200 ₪

אם מסך המחשב לא נדלק או נדלק ואין תצוגה או נדלק לשנייה ומיד כבה – יש תקלה במערכת החשמלית של המסך וניתן לתקנו במקום לקנות חדש.
אצלנו ב בלאנס מחשבים אנו מומחים באיתור ובתיקון תקלות של מסכים של מחשבים שולחניים נייחים במהירות ובמחיר שווה, התקשרו לבירור בטלפון להערכת הבעיה ולעזרה לפתרון התקלה במסך המחשב.

החל מ-  100 ₪

במידה וחסר זיכרון RAM במחשב בגלל שהוא איטי או שנדרש יותר זכרון RAM בשביל שהמערכת תעבוד בצורה יותר חלקה ותצליח לעלות תוכנות כבדות בקלות יש לבצע שדרוג לזיכרון ה RAM במחשב.
אצלנו ב בלאנס מחשבים אנו מומחים בשדרוג זיכרון במחשב נייד מכל הסוגים והדגמים הקיימים בשוק, צרו קשר לדעת איזה סוג זיכרון מתאים לכם ומה מחירו

החל מ-  300 ₪

תיאור תקלה: המחשב איטי להחריד וכמעט ללא זז, לוקח לו זמן ארוך להגיב להקלקות, המסך נמרח, המחשב נייד חושב הרבה ולא עובר מחלון לחלון בצורה חלקה. לוקח לו הרבה זמן לפתוח תוכנות או דפים בדפדפן.
אצלנו ב ”בלאנס מחשבים” אנו יודעים להתמודד ולתקן בעיות איטיות במחשב נייד, אנו יורדים לשורש הבעיה ופותרים במדויק את מקור התקלה ומחזירים את המחשב למהירות האופטימלית והמקסימלית של המחשב נייד.
צוות טכנאי המעבדה בעלי ותק וניסיון ויכולת לתקן בעיות איטיות במחשב נייד. כל זה עם יחס אדיב ושירות ברמה שלא הכרתם. אנא התקשרו אלינו וקבלו הצעת מחיר לתיקון בטלפון לפי דגם המחשב שלכם. אנו עונים מיד לטלפון ללא מערכת ניתוב שיחות או מזכירות, אלא ישר לאנשי הצוות והמעבדה. מחשב ללא אנטי וירוס הוא כמו גוף ללא מערכת חיסונית. הצורך של מערכת ההפעלה לאנטי וירוס הוא אינו נתון לשאלה או מחלוקת. תמיד יש סכנה להידבק בווירוסים רוגלות ספאם תוכנות זבל ושאר מרעין בישין אשר יאטו את המחשב או יגרמו נזק בלתי הפיך לקבצים מסמכים ועוד.

החל מ-  150 ₪

תיאור התקלה: אם המחשב מידי פעם “נופל” ומציג מסך כחול עם כתוביות לבנות או מסך שחור עם כתוביות לבנות. לפתע פתאום המערכת מפסיקה לעבוד ומציגה דף כחול עם שגיאות. או המחשב מפעיל את עצמו מחדש לפתע אחרי שהוא מציג כמה שניות מסך כחול וסופר מספרים ואז המחשב נכבה ונדלק מחדש אוטומטי והמערכת הפעלה קורסת.
הצוות הטכנאי במעבדה בעל ותק וניסיון ויכולת לתקן בעיות “מסך כחול וקריסה של המערכת הפעלה” בכל סוגי החלונות XP VISTA 7 8 8.1 10 במחשב נייד. כל זה עם יחס אדיב ושירות ברמה שלא הכרתם.
אנא התקשרו אלינו וקבלו הצעת מחיר לתיקון בטלפון. אנו עונים מיד לטלפון ללא מערכת ניתוב שיחות או מזכירות והמתנות מיותרות, אלא ישר לאנשי הצוות והמעבדה.

החל מ-  120 ₪

מחשב ללא אנטי וירוס הוא כמו גוף ללא מערכת חיסונית. הצורך של מערכת ההפעלה לאנטי וירוס הוא אינו נתון לשאלה או מחלוקת. תמיד יש סכנה להידבק בווירוסים רוגלות ספאם תוכנות זבל ושאר מרעין בישין אשר יאטו את המחשב או יגרמו נזק בלתי הפיך לקבצים מסמכים ועוד..
אצלנו ב ”בלאנס מחשבים” אנו מוכרים וממליצים ומתקינים אנטי וירוס מסוג ESET הנקרא גם בשם NOD32, האנטי וירוס הזה הוכיח את עצמו כבר עשור בהתמודדות נגד כל הווירוסים המתחדשים לבקרים, עדות של ניסיון של שנים. התמורה של ההגנה שווה את העלות המזערית של ההוצאה הכספית.

החל מ-  120 ₪

תיאור התקלה: המחשב איטי, מזמן ההדלקה עד שהמערכת ההפעלה עולה לוקח המון זמן. קופצים חלונות והודעות פתאום, המחשב מעלים מדיסק און קי שמכניסים אליו את כל הקבצים. המחשב עמוס בתוכנות זבל ספאם תוכנות ניסיון ו”תוכנות האצת מחשב”, אנטי וירוסים ישנים או דפוקים שחצי עובדים.
אצלנו ב ”בלאנס מחשבים” אנו מומחים בניקוי וירוסים וספאם ותוכנות זבל מהמחשב, ולהחזיר למחשב את המהירות והניקיון שהיה כבהתחלה. צוות טכנאי המעבדה בעלי ותק וניסיון בניקוי וירוסים מכל סוג שהם, כל זה עם יחס אדיב ושירות ברמה שלא הכרתם.
צלצלו אלינו לבירור ולהערכת הבעיה ולעזרה לפתרון התקלה במחשב, וקבלו הצעת מחיר לתיקון לפי דגם המחשב שלכם. אנו עונים מיד לטלפון ללא מערכת ניתוב שיחות או מזכירות, אלא ישר לאנשי הצוות והמעבדה.

החל מ-  200 ₪

אצלנו ב ”בלאנס מחשבים” אנו מומחים באתחול (פרמוט) ובהתקנה מחדש של המערכת במחשב הנייד, בדרך כלל התקנה מחדש מומלצת ברגע שהמחשב נע באיטיות בלתי נסבלת, או שמרוב תוכנות וזבל במחשב, המחשב מתמלא בשטויות והגיע הזמן לרענן את המחשב ולהחזיר אותו לקצב ולמהירות והנקיות שהיה בזמן שקנינו את המחשב.
אצלנו ב ”בלאנס מחשבים”  אנו מגבים את החומר החשוב במחשבכם מפרמטים ומוחקים את הדיסק ומתקינים עליו בחזרה את המערכת ההפעלה לפי הרישיון, ומחזירים את החומר והמידע למקומו. במהירות האפשרית בצורה החלקה ביותר.

החל מ-  300 ₪

שיחזור מידע ממחשב נייד שלא נדלק, או לא עולה, או שהדיסק הקשיח שלו התקלקל ואינו תקין והמערכת הפעלה לא עולה.
אצלנו ב ”בלאנס מחשבים” יש כלים מיוחדים לשחזור מידע, וסיכויים ואחוזים גבוהים להצלחה.
צוות טכנאי המעבדה בעלי ותק וניסיון ויכולת לשחזר את כל המידע כולל מערכת ההפעלה במחשב נייד. כל זה עם יחס אדיב ושירות ברמה שלא הכרתם.
אנא התקשרו אלינו וקבלו הצעת מחיר לתיקון בטלפון לפי דגם המחשב שלכם. אנו עונים מיד לטלפון ללא מערכת ניתוב שיחות או מזכירות, אלא ישר לאנשי הצוות והמעבדה.

החל מ-  400 ₪

קורה שהמחשב נופל בטעות על הרצפה או נלחץ עליו חפץ כבד או שנשאר חפץ בין המסך למקלדת וברגע שסגרנו את המחשב, המסך נשבר.
אצלנו ב בלאנס מחשבים יש מסכים לכל סוגי הניידים מכל הגדלים ומכל המינים, המחירים אצלנו זולים משאר המעבדות, וזמני ההחלפה של המסכים קצר ביותר.

החל מ-  150 ₪

העכבר במשטח מגע אינו זז בכלל או שהוא זז בצורה לא חלקה או קופץ ממקום למקום בלי סיבה או שהמקשים של העכבר ימין ושמאל לא עובדים או שהם שבורים או לא נלחצים בצורה חלקה וצריך ללחוץ חזק כדי שיקליקו.
אצלנו ב בלאנס מחשבים אנו מומחים בתיקון תקלות בעכבר משטח מגע TOUCHPAD של מחשב נייד מכל החברות והדגמים. אתם יכולים להגיע עם המחשב לבדיקה ולקבל הצעת מחיר.

החל מ-  250 ₪  

עם הזמן המחשב צובר אבק ולכלוך, והמאוורר, שתפקידו לקרר את המחשב, נסתם ומתקלקל. הדבר גורם למחשב להתחמם לטמפרטורות גבוהות אשר משפיעים לרעה על המחשב על כל חלקיו, כגון: הסוללה, המעבד, המאוורר מתחיל להרעיש בצורה בלתי נסבלת ומרגיזה,.. דברים שפוגמים בביצועיו.
אצלנו ב בלאנס מחשבים אנו מומחים בשיפוץ המאוורר (אם הדבר אפשרי) ו/או להחליפו במאוורר מתאים, ואז המחשב חוזר לעבוד מהר ושקט כפי שיצא מהמפעל. צוות טכנאי המעבדה בעלי ותק יכולת וניסיון לתקן את כל סוגי התקלות ובעיות של החימום והרעשה במחשבים ניידים.
התקשרו עמנו לבירור ולהערכת הבעיה ולעזרה לפתרון התקלה במחשב, וקבלו הצעת מחיר לתיקון לפי דגם המחשב שלכם.

החל מ-  200 ₪

יום בהיר, ללא הודעה מוקדמת, אתם מנסים ללחוץ על כפתור ההפעלה ושום דבר לא קורה. המחשב לא נדלק. או שהמחשב מדליק את נורות בקרה אבל המסך חשוך ונשאר שחור ללא כל תצוגה.

אצלנו ב בלאנס מחשבים אנו מומחים באיתור ובתיקון תקלות הדלקה במחשב נייד וכל מחשב אשר איננו מגיע למצב שבו הוא מראה תצוגה ופועל כנדרש.

החל מ-  200 ₪

לא מצליחים להתחבר לרשת האלחוטית, המחשב לא מצליח להתחבר לרשת האינטרנט דרך הכרטיס רשת האלחוטי המובנה במחשב נייד.
אצלנו ב בלאנס מחשבים אנו מומחים באיתור ובתיקון תקלות ובעיות של התחברות לרשת האינטרנט דרך הכרטיס רשת אלחוטי Wifi, במהירות ובמחיר שווה, התקשרו לבירור בטלפון להערכת הבעיה ולעזרה לפתרון התקלה.

החל מ-  200 ₪

אין שמע וקול שיוצא מהרמקולים של המחשב או מהשקע של האזניות, יכול להיות שיש תקלה במערכת השמע של המחשב. לפעמים הבעיה היא תוכנתית בלבד, אבל ישנם תקלות אשר מקורם בחומרה של המחשב כגון יציאת קול שבורה או שבב קול דפוק.
אצלנו ב בלאנס מחשבים אנו מומחים באיתור ובתיקון תקלות שמע וקול במחשב נייד וכל מחשב שלא משמיע סאונד מהרמקולים או מיציאת האזניות, התקשרו לבירור בטלפון להערכת הבעיה ולעזרה לפתרון התקלה במחשב.

החל מ-  250 ₪

תיקון מחשב נייד שהמסך שבו אינו נדלק בכל סוגי וחברות המחשבים הניידים. אנו במעבדת בלאנס מחשבים מומחים בזיהוי ובאיתור מקור התקלות מסוג זה ובתיקונם במהירות האפשרית ובמחיר אטרקטיבי.
אצלנו ב בלאנס מחשבים יש מלאי מסכים לכל סוגי הניידים מכל הגדלים ומכל המינים, במחירים הזולים משאר המעבדות.
צוות טכנאי המעבדה בעלי ותק וניסיון ויכולת לתקן את כל סוגי התקלות של מסך מחשב נייד שלא נדלק.

החל מ-  300 ₪

לעתים החום במחשב או קצר או קורוזיה מזיקים ללוח אם או לצ’יפ הוידאו ואז המחשב לא נדלק או לא רואים מסך. במצב כזה עדיין לא צריך לרוץ ולהחליף לוח אם, ברוב המקרים אפשר להציל את הלוח אם הקיים ע”י החלפת החלקים הפגומים בלוח אם או בצ’יפ ודיאו. שוב, לא צריך לקפוץ למסקנות לפני שמקבלים בדיקה מעמיקה ומקצועית במעבדת בלאנס מחשבים!
אצלנו ב בלאנס מחשבים אנו מומחים באיתור ובתיקון תקלות בלוח אם ובשבב הודיאו במחשבים הניידים מכל החברות והדגמים, וכל מחשב שאינו פועל ועובד בצורה שוטפת ומהירה אלא נתקע, לא נדלק, אין תצוגה ושאר התקלות האופייניות לתקלה בלוח האם.
אצלנו ב בלאנס מחשבים ניתן לתקן ברוב המקרים ללא צורך בהחלפת הלוח ולהיגרר להוצאות גבוהות ומיותרות. התקשרו לבירור בטלפון להערכת הבעיה ולעזרה לפתרון התקלה במחשב.

החל מ-  150 ₪

תיאור התקלה: אתם מחברים את הכבל חשמל את המטען לשקע טעינה, אבל המחשב והסוללה לא נטענים, או המחשב כותב הודעה: “מחוברת, לא נטענת”. הסוללה ממשיכה לרדת באחוזים. או הסוללה נשארת על אותו אחוז ולא עולה. או שהאחוז טעינה נשאר תמיד על 0%.
אצלנו ב ”בלאנס מחשבים” אנו מומחים באיתור ובתיקון תקלות ובעיות של טעינה במחשב נייד במהירות ובמחיר שווה, התקשרו לבירור בטלפון להערכת הבעיה ולעזרה לפתרון התקלה.

החל מ-  150 ₪

תיקון בעיות בלוטוס BLUETOOTH במחשב נייד, אם אתם לא מצליחים לחבר בין הסלולרי או עכבר או כל מכשיר של בלוטוס למחשב הנייד, אז יש לכם בעיות התחברות בלוטוס במחשב.
אצלנו ב ”בלאנס מחשבים” אנו מומחים בתיקון בעיות התחברות וסנכרון בלוטוס BLUETOOTH במחשב נייד מכל הסוגים והדגמים הקיימים בשוק, במהירות ובמחיר שווה, התקשרו לבירור בטלפון פרטים נוספים.

החל מ-  150 ₪

תיאור התקלה: אתם שמים דיסק בכונן – והמחשב לא מזהה את הדיסק או לא מצליח להפעיל אותו. או הכונן לא נפתח או נסגר. או לא נפתח בקלות. או מרעיש.

אצלנו ב ”בלאנס מחשבים” אנו מומחים באיתור ובתיקון תקלות ובעיות של כונן אופטי DVD במחשב נייד במהירות ובמחיר שווה, התקשרו לבירור בטלפון להערכת הבעיה ולעזרה לפתרון התקלה.

החל מ-  200 ₪

תיאור התקלה: היציאה של ה- LAN הרשת החוטית שבורה פיזית, או שמכניסים את הכבל המחשב לא מזהה את ההתקן ולא מצליחים להתחבר לרשת או לרשת האינטרנט.
אצלנו ב ”בלאנס מחשבים” אנו מומחים באיתור ובתיקון יציאות רשת חוטית LAN מכל הסוגים , במהירות ובמחיר שווה, התקשרו לבירור בטלפון להערכת הבעיה ולעזרה לפתרון התקלה.

החל מ-  200 ₪

תיאור התקלה: היציאה של ה- VGA שבורה פיזית, או שמכניסים את הכבל המחשב לא מזהה את ההתקן ולא רואים תצוגה במסך החיצוני.
אצלנו ב ”בלאנס מחשבים” אנו מומחים באיתור ובתיקון יציאות מסך VGA ויציאת HDMI מכל הסוגים , במהירות ובמחיר שווה, התקשרו לבירור בטלפון להערכת הבעיה ולעזרה לפתרון התקלה.

החל מ-  200 ₪

תיאור התקלה: היציאה של הUSB שבורה פיזית, או שמכניסים את הכבל המחשב לא מזהה את ההתקן.
אצלנו ב ”בלאנס מחשבים” אנו מומחים באיתור ובתיקון יציאות USB מכל הסוגים כולל USB 3.0 במהירות ובמחיר שווה, התקשרו לבירור בטלפון להערכת הבעיה ולעזרה לפתרון התקלה במסך המחשב.

מלאו את הפרטים ותהיו הראשונים להתעדכן

Contact form 7 Mailchimp extension by Renzo Johnson - Web Developer

דילוג לתוכן